Strona główna Mapa serwisu

GWJ S.A - Redukcja kosztów zużycia energii elektrycznej.

GWJ Serwis

Outsourcing energetyczny - Redukcja kosztów zużycia energii elektrycznej.

GWJ


41-711 Ruda Śląska
ul. Pionierów 31

tel.: 32 342 15 01
fax: 32 700 31 59
e-mail: gwj@gwj.pl

mapa dojazdu ›


Aktualnośći
LOT CATERING "0" ENERGII BIERNEJ01.07.2011
Lot CateringLipiec 2011r. - GWJ Serwis S.A. realizuje projekt redukcji opłat związanych z opłatami za przekroczony tg fi w Zakładzie Produkcyjnym "LOT CATERING". Modernizowany obiekt to zakład w Warszawie gdzie poziom przekroczonego tg jest na zbyt wysokim poziomie. Zmodernizowano baterie kondensatorów wraz z przywróceniem ich prawidłowej pracy.

Technologia jakości.

OŚWIETLENIE LVD!!!01.06.2011
Oświetlenie LVDCzerwiec 2011r. - Zakończyła się realizacja kolejnych instalacji oświetlenia nowej generacji w technologii indukcyjnej. Gwarantujemy klientom oszczędności pod względem redukcji zużycia energii elektrycznej jak również 5 letnią gwarancje, dającą znaczne oszczędności porównując żywotność standardowych źródeł światła wiążącą się z ich częstymi wymianami.

Nasze technologie to czysta oszczędność!

GWJ SERWIS S.A. zagościł w MOMO S.A.01.04.2011
MOMOKwiecień 2011r. - Informujemy o rozpoczęciu współpracy z MOMO S.A. obejmującą racjonalne zarządzenie gospodarką elektroenergetyczną Automatycznych Stacji Paliw zlokalizowanych na terenie całej Polski. Działania mają na celu obniżenie kosztów energii elektrycznej wraz z wskazaniem innowacyjnych energooszczędnych technologii.

Zdrowie to podstawa a oszczędność to formalność!

GWJ SERWIS S.A. zagościł w ERGO HESTIA S.A.01.03.2011
ERGO HestiaGrudzień 2010r. - Z największą przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z ERGO HESTIA S.A. obejmującą zarządzenie gospodarką elektroenergetyczną wszystkich obiektów klienta. Nasze działania mają na celu maksymalne obniżenie kosztów w wydatkach na zużywaną energię elektryczną. Zagwarantowaliśmy sukcesywne obniżenie kosztów bez zaangażowania dużej liczby personelu i zasobów finansowych klienta.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

REDUKCJA ZUŻYCIA ENERGII PROFIM SP. Z O.O.01.03.2011
ProfimMarzec 2011r. - GWJ Serwis S.A. zainstalował w fabryce PROFIm pierwszą. Instalację redukcji zużycia energii na oświetleniu. Celem projektu jest zachowanie jakości oświetlenia przy jednoczesnym oszczędzaniu energii, testy wykazały redukcję zużycia energii elektrycznej w granicach 25%.

Zawsze oszczędnie!

GWJ SERWIS S.A. & PARTNER RTV AGD01.02.2011
GWJ Serwis SA - AktualnościLuty 2011r. - Do grona klientów GWJ Serwis S.A. dołączyły sklepy sieci PARTNER AGD RTV. Nasza firma dobierze optymalne warunki zakupu energii elektrycznej bezpośrednio dla każdego obiektu włączając w to równorzędne projekty racjonalizacji zużycia energii. Projekt jako pierwszy obejmuje swym zakresem generowanie oszczędności we wszystkich możliwych płaszczyznach eksploatacji obiektów firmy HAVO. Obiekty należące do sieci zostaną dołączone do wspólnego portfolio klientów Naszej spółki uzyskując dostęp do najniższych cen energii w 2011r. i 2012r.

Proponujemy najlepsze rozwiązania sieciowe!
OŚWIETLENIE INDUKCYJNE - Dział Jakości!01.01.2011
GWJ Serwis SA - AktualnościStyczeń 2011r. - Zakończyła się realizacja zabudowy lamp indukcyjnych przemysłowych GHB w jednym z wiodących zakładów Produkcji Meblarskiej JANIPOL Meble. Zabudowano i doświetlono stanowiska działu jakości źródłem światła 150W o barwie 5000k. Instalacja lamp w technologii indukcyjnej zapewniła najlepsze parametry światła, przekładając jakość na skuteczność wykrywalności błędów w jakości tkanin. Niska temperatura pracy lamp nie wpływa negatywnie na osoby obsługujące stanowiska jakości. Temperatura pracy oświetlenia indukcyjnego max 140°C przy większej ilości lamp obniża moc roboczą klimatyzacji. Kompleksowa dostawa lamp zawierała dostawę opraw wyposażonych w żarówki indukcyjne z 5 letnią gwarancją i stateczniki wysokiej częstotliwości.

Jakość to podstawa!
BATERIE KONDENSATORÓW - Sklepy Spożywcze!01.10.2010
GWJ Serwis SA - AktualnościPazdziernik 2010r. - Rozpoczęła się realizacja projektu redukcji opłat związanych z opłatami za przekroczony tg fi w sklepach spożywczych „PSS SPOŁEM”. Pierwsze obiekty to sklepy zlokalizowane we Wrocławiu gdzie poziom przekroczonego tg fi jest największy z pośród wszystkich obsługiwanych przez Naszą Spółkę obiektów. Całkowity okres spłaty inwestycji dla poszczególnych instalacji nie przekracza 10 miesięcy stanowiąc podstawę zasadności ekonomicznej inwestycji. Redukcja odbywa się poprzez montaż Automatycznych baterii kondensatorów.

Proponujemy najlepsze rozwiązania!
LAMPY INDUKCYJNE - Zastosowanie w Mroźniach01.09.2010
GWJ Serwis SA - AktualnościWrzesień 2010r. - W jednym z wiodących zakładów produkcji spożywczej zabudowano i doświetlono pomieszczenie mroźni o temperaturze do - 35°C o łącznej powierzchni Ok 1000m2 źródłem światła 200W o barwie 5000k. Instalacja lamp w technologii indukcyjnej zapewniła redukcję zużycia energii elektrycznej o 40%. Obniżenie skutków wpływu ciepła lamp na system chłodniczy zagwarantowała niska temperatura pracy żarówek indukcyjnych max 140°C obniżając moc roboczą klimatyzacji. Nowoczesna budowa lamp umożliwiła zabudowę w linii czoła stropu. Zastosowane lampy indukcyjne zapewniają skuteczna pracę w zakresie temperatur od -35°C do 50°C nie tracąc wartości świetlnej.

Innowacyjność Oświetlenia.
LAMPY INDUKCYJNE - Największa Instalacja w Polsce01.08.2010
GWJ Serwis SA - AktualnościSierpień 2010r. - Zakończyła się realizacja największej zabudowy ponad 150 opraw indukcyjnych przeciwwybuchowych w jednym z wiodących zakładów produkcji spożywczej. Zabudowano i doświetlono pomieszczenia o łącznej powierzchni Ok 5000m2 źródłem światła 150W o barwie 5000k. Instalacja lamp w technologii indukcyjnej zapewniła redukcję zużycia energii elektrycznej o 40% w porównaniu do źródła światła w technologii metalohalogenowej.

Obniżenie pośrednich skutków wpływu ciepła lamp na system klimatyzacyjny zagwarantowała niska temperatura pracy oświetlenia indukcyjnego max 140°C obniżając moc roboczą klimatyzacji. Natomiast nowoczesna budowa lamp umożliwiła zabudowę oświetlenia zgodnie z linią czoła stropu zapewniając bezproblemowa pracę i komunikację na nowych halach produkcyjno-magazynowych. Kompleksowa dostawa lamp zawierała dostawę opraw wyposażonych w system oświetlenia awaryjnego z elektronicznymi modułami zasilającymi świetlówki liniowe zabudowane w tychże lampach. Zastosowane lampy indukcyjne zapewniają skuteczna pracę w agresywnym środowisku oraz w zakresie temperatur od -30°C do 50°C nie tracąc wartości świetlnej.

Innowacyjność w oszczędnościach.

strony wynikowe:     [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]