Strona główna Mapa serwisu

GWJ S.A - Redukcja kosztów zużycia energii elektrycznej.

GWJ Serwis

Outsourcing energetyczny - Redukcja kosztów zużycia energii elektrycznej.

GWJ


41-711 Ruda Śląska
ul. Pionierów 31

tel.: 32 342 15 01
fax: 32 700 31 59
e-mail: gwj@gwj.pl

mapa dojazdu ›


Aktualnośći
GWJ SERWIS S.A. - Budowa stacji autostradowych A408.12.2008
GWJ Serwis SA - AktualnościZ przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z LOTOS Paliwa Sp. z o.o. obejmującą realizacje budowy stacji paliw przy A4 (odcinek Wrocław - Katowice) Witowice/Oleśnica (A4) i Rachowice/Kozłów (A4) włączając w to wszystkie sprawy związane z mediami; woda, energia i telekomunikacja oraz usługami geodezyjnymi. Pierwszy etap realizowanej współpracy to kompletna obsługa geodezyjna niezbędna do celów projektowych. Rozpoczęcie sprzedaży paliw planowane jest na czwarty kwartał 2009 roku. Zaufanie Klienta to myśl przewodnia GWJ Serwis S.A.
GWJ SERWIS S.A. - Redukcja zużycia energii!!!03.11.2008
GWJ Serwis SA - AktualnościDzięki współpracy z firmą GWJ Serwis S.A. z Rudy Śląskiej Firma SoNa Sp. z o.o. uzyskała w 2008r. certyfikat europejskiego programu GreenLight - inicjatywy wspieranej przez Komisję Europejską. Realizacja wdrożonego projektu programu GreenLight przyczyniła się do redukcji zużycia energii na oświetleniu wewnętrznym w Zakładzie Produkcyjnym Koziegłówki, dzięki czemu zredukowano zanieczyszczenie środowiska poprzez ograniczenie emisji CO2 przyczyniające się do globalnego ocieplenia. Dodatkowym celem projektu jest poprawa jakości oświetlenia przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy, uzyskano ok. 22% oszczędności w wydatkach na energie elektryczną. Kolejny etap współpracy to redukcja zużycia energii elektrycznej w Hurtowni Ryb Mrożonych O/Lublin.
GWJ SERWIS S.A. - Wygrany przetarg outsorcingowy!01.10.2008
GWJ Serwis SA - AktualnościGWJ Serwis S.A. po raz kolejny najlepszy. Od 15 października 2008r. Nasza firma kontynuuje prace optymalizacyjne w placówkach Banku realizując przy tym projekt rozpoczęty w 2006r. Zakres świadczonych usług został poszerzony o wybór optymalnego sprzedawcy energii elektrycznej (obrót). Udostępniony serwis internetowy EXTRANET został rozszerzony w zakresie obsługi wszystkich mediów energetycznych łącznie z paliwami stałymi.

strony wynikowe:     [4] [5] [6] [7] [8] [9]