Strona główna Mapa serwisu

GWJ S.A - Redukcja kosztów zużycia energii elektrycznej.

GWJ Serwis

Outsourcing energetyczny - Redukcja kosztów zużycia energii elektrycznej.

Redukcja zużycia wody

OSZCZĘDNOŚĆ WODY DO 80%

Nowa koncepcja zapewnia oszczędność wody i energii, powodując korzyści finansowe sprzyjające przy tym środowisku naturalnemu.
Redukcja zużycia wody
Redukcja zużycia wody

Oszczędzanie wody realizowane jest poprzez napowietrzenie bądź ograniczenie przepływu. Nie wpływa to na komfort mycia. Ograniczenie przepływu jest inne dla każdego modelu. Instalacja jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnych narzędzi.

Redukcja zużycia wody
Max.temp.: 60 °
Min ciśnienie: 1,0 bar
Max ciśnienie: 12,0 bar
Przepływ 6 litrów/min.
Gwint Znormalizowany
Opis Końcówka wykonana jest z materiałów wysokiej jakości (metal, teflon, plastik). Istnieje możliwość rozebrania końcówki na części pierwsze (oddzielenia poszczególnych elementów), celem ewentualnego czyszczenia.


Po instalacji urządzeń wodo-oszczędnych zużycie wody zmniejsza się o 30% - 80%.
Produkty o przepływie 4.0 l/min lub większym działają z każdym ogrzewaczem przepływowym.
Produkty wchodzące w skład systemu objęte są 3-letnią gwarancją.

Oszczędności
Oszczędzając wodę tniemy koszty, na wodę, ścieki oraz energię wykorzystywaną do podgrzania wody. Koszty poniesione na zakup wodooszczędnych produktów szybko się amortyzują i juz po kilku miesiącach użytkowania, następuje zwrot wydanych pieniędzy w postaci niższych rachunków. W połączeniu mechanizmu redukcji przepływu wody z mechanizmem napowietrzającym poprawia się jakość strumienia wody. Strumień nie ulega modyfikacjom a jego obojętność oraz siła spłukiwania ulega zwiększeniu.